SİPARİŞ HATTI 0536 347 38 58

Arrow up
Arrow down


şebin ceviz ağacıŞebin Ceviz Fidanı Siparişi

Yerli ceviz fidanları arasında en çok satılan şebin ceviz fidanıdır. Tüplü Şebin ceviz fidanını Yılın 12 ayı ve açık köklü Şebin ceviz fidanını ise her yılın kasım ayından mart ayına kadar firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Öz Sahil Fidancılık'ta ileri tarihe istediğiniz boyda açık köklü ve tüplü Şebin ceviz fidanı erken sipariş verebilir indirimli satın alabilirsiniz. Şebin ceviz fidanı siparişlerinizde 10 adete 1 adet tozlayıcısı Bilecik ceviz fidanı sipariş etmeniz gerekmektedir. Şebin ceviz fidanlarımız firmamız adına ismine doğru sertifikalı olup Öz Sahil Fidancılık 1990 yılından günümüze ceviz fidanı üretimi gerçekleştirmektedir.

Şebin Ceviz Fidanı Meyve Özellikleri

İnce kabuklu olan şebin ceviz fidanı meyvesi ticari olarak en pahalı ceviz türüdür. Şebin ceviz meyvesini parlaklığı, kabuğundan bütün olarak çıkması ve diğer çeşitlere göre ağıza hoş gelen lezzetinden ayırabilirsiniz. Şebin ceviz ağacının verimi oldukça yüksektir.

Şebin Ceviz Fidanı Ağaç Özellikleri

Şebin ceviz ağacının tomurcukları geç patlar, salkımında 4-5 adet ceviz meyvesi bulunur. Şebin ceviz ağacı hastalıklara karşı (İç kurdu ve güneş yanıkları) hassas yerli bir cinstir.

Şebin Ceviz Fidanı İklim İstekleri

Şebin ceviz fidanı soğuğu seven yerli bir cinstir. Ülkemizde kıyı bölgeler hariç tüm bölgelerde yetişir. Kıyı bölgelerimize Yalova 1 ceviz fidanının öneriyoruz. Özellikle geç donlarının görüldüğü bölgeler için ekimi ideal bir cinstir.

Şebin Ceviz Fidanı Dikimi

Şebin ceviz fidanı 4x8 ve 5x7 aralıklarla dikime uygundur. Tozlayıcısı Bilecik ile birlikte ekilmelidir.

chandler ceviz fidanı dikimi

AÇIK KÖKLÜ ve TÜPLÜ ŞEBİN CEVİZ FİDANI YETİŞTİRME TESİSLERİMİZ

 

AÇIK KÖKLÜ CHANDLER CEVİZ FİDANITÜPLÜ CHANDLER CEVİZ FİDANI

 

sarı sertifika

müşteri memnuniyeti

aynı gün kargo