SİPARİŞ HATTI 0536 347 38 58

Arrow up
Arrow down

AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI

Açık köklü ceviz fidanı çeşitlerimiz;

Chandler, Fernor, Fernette, Franquette, Pedro, Ronde, Şebin, Bilecik, Kaman 1 olup fidanlarımızın boyları yaşına oranlı 1 - 2,5 metre uzunluğundadır.

Açık köklü ceviz fidanı satın alırken dikkat etmeniz gerekenler;

  • Açık köklü ceviz fidanın yaş ve boy orantısını mutlaka sorgulayınız. 
  • Açık köklü ceviz fidanlarının dinlenme zamanı ülkemiz iklim şartlarında kasım ayında başlamaktadır. Bu yüzden açık köklü ceviz fidanlarının satışıda yapraklarını kasım ayı itibari ile dökmesinden dolayı bu zaman diliminde yapılmaktadır.
  • Zamanı gelmeden sökülen açık köklü ceviz fidanlarının yeni yetişme sahalarında tutmadığı ve birçok yetiştiricinin bu durumda yanlış bilgilendirilerek mağdur edildiği devamlı duyulmaktadır. Bu yüzden Yukarıdaki zaman faktörünü dikkate alarak açık köklü ceviz fidanlarını sipariş vermenizi öneririz.
  • Açık köklü ceviz fidanlarında 10 adete 1 adet sertifika Tarım Bakanlığı tarafından verilmektedir. Satın aldığınız fidanların sertifikalı olmasına dikkat ediniz.
  • Açık köklü ceviz fidanı siparişlerinde mutlaka sözleşme yapınız ve sözleşmede aşılı ceviz fidanı çeşidinin ismine doğru olarak yazılıp yazılmadığına dikkat ediniz.

Biz Öz Sahil Fidancılık olarak ceviz fidanı yetiştiriciliğini tamamen dürüst prensibimiz ile aile şirketi olarak misyon edinmiş bulunmaktayız. 

1 acik koklu ceviz fidani satisi 2019

AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI SİPARİŞİ

OSMAN METİN : 0536 347 38 58 HÜSEYİN METİN : 0533 769 65 75

 

sarı sertifika

müşteri memnuniyeti

aynı gün kargo