SİPARİŞ HATTI 0536 347 38 58

Arrow up
Arrow down


şebin ceviz ağacıBilecik Ceviz Fidanı Siparişi

Bilecik ceviz fidanı Yerli ceviz fidanları arasında en çok satılan şebin ceviz fidanının tozlayıcısıdır. Tüplü Bilecik ceviz fidanını Yılın 12 ayı ve açık köklü Bilecik ceviz fidanını ise her yılın kasım ayından mart ayına kadar firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Öz Sahil Fidancılık'ta ileri tarihe istediğiniz boyda açık köklü ve tüplü Şebin ceviz fidanı erken sipariş verebilir indirimli satın alabilirsiniz. 

Şebin ceviz fidanı siparişlerinizde 10 adete 1 adet tozlayıcısı Bilecik ceviz fidanı sipariş etmeniz gerekmektedir. Bilecik ceviz fidanlarımız firmamız adına ismine doğru sertifikalı olup Öz Sahil Fidancılık 1990 yılından günümüze ceviz fidanı üretimi gerçekleştirmektedir.

 

Bilecik Ceviz Fidanı Meyve Özellikleri

Bilecik ceviz fidanı Şebin ceviz fidanının tüm özelliklerini kapsar. Bilecik ceviz Meyvesi İnce kabukludur. Meyvesini parlaktır, kabuğundan bütün olarak çıkar, meyvesi lezzetlidir. Verimi oldukça yüksektir. 

Bilecik Ceviz Fidanı Ağaç Özellikleri

Bilecik ceviz fidanın tomurcukları geç patlar, salkımında 4-5 adet ceviz meyvesi bulunur. Şebin ceviz ağacı gibi Bilecik ceviz fidanı hastalıklara karşı (İç kurdu ve güneş yanıkları) hassas yerli bir cinstir.

Bilecik Ceviz Fidanı İklim İstekleri

Bilecik ceviz fidanı soğuk iklim cevizidir. Ülkemizde kıyı bölgeler hariç tüm bölgelerde yetişir. Kıyı bölgelerimize Yalova 1 ceviz fidanının öneriyoruz. Şebin ve bilecik Özellikle geç donlarının görüldüğü bölgeler için ekimi ideal bir cinstir.

Bilecik Ceviz Fidanı Dikimi

Bilecik ceviz fidanı 4x8 ve 5x7 aralıklarla dikime uygundur. chandler ceviz fidanı dikimi

AÇIK KÖKLÜ ve TÜPLÜ ŞEBİN VE BİLECİK CEVİZ FİDANI YETİŞTİRME TESİSLERİMİZ

 

AÇIK KÖKLÜ CHANDLER CEVİZ FİDANITÜPLÜ CHANDLER CEVİZ FİDANI

 

sarı sertifika

müşteri memnuniyeti

aynı gün kargo